Netpaka transport market

Find the right transport Offer Thousands of contractors

Who is Netpaka portal for

The offer of our service can be used by both companies and individuals with goods or cargo space. In the opinion of all those who have used and use our services, Netpaka is by far the best free freight exchange in Poland, therefore, if you have free loads or you want to accept orders for the transport of goods, register on our website and take advantage of thousands of active offers!

Private client Private client
Company principal Company principal
Small and big carrier Small and big carrier
National and international forwarder National and international forwarder
Loader and Unloader Loader and Unloader
Online store online sale Online store online sale

Entirely free

European exchange of transport orders

Attractive cargo offers in Poland and Europe

European exchange of transport orders

Free loads and orders

Regardless of whether you are looking for carriers or transport orders for your drivers, Netpaka is a place where you can get free loads and attractive orders for domestic and international transport. Quick registration on the website will allow you access to placing and downloading orders. Are you a freight forwarder, carrier, want to order occasional transport or permanent transports? Use the service today!

Standard goods Standard goods

Do tej kategorii należą towary o regularnym kształcie, które można zapakować w kartony o kształcie prostopadłościanu, a więc wszelkie urządzenia, małe AGD, drobne elementy wyposażenie domu czy nawet meble do składania, które zapakowane są w kartony.

Pallets Pallets

Palety są to płaskie, drewniane konstrukcje, służące jako sztywne podłoże. Można na nich układać drobniejsze opakowania, a ich budowa pozwala na łatwe ich podnoszenie za pomocą wózków widłowych. Przesyłki paletowe to wszelkie towary w większych ilościach, które transportowane są na paletach. Nierzadko waga tych towarów przekracza nawet kilka ton.

Samochody Samochody

Właśnie kupiłeś samochód i nie wiesz, jak go przewieźć? A może prowadzisz komis i sprowadzasz samochody z zagranicy? Jeśli potrzebujesz transportu, tutaj znajdziesz przewoźników. Nasza giełda transportowa umożliwi Ci sprowadzenie z zagranicy samochodów nowych, używanych czy uszkodzonych. Bez problemu znajdziesz również przewóz samochodu zabytkowego na zagraniczną giełdę czy do innego miasta.

Maszyny rolnicze Maszyny rolnicze

W tej kategorii możecie umieścić wszelkie maszyny ciężkie i specjalistyczne, takie jak koparki, ładowarki, kombajny, ciągniki i inne. Są to maszyny wielkogabarytowe, do przewozu których potrzebne są specjalne lawety. Dzięki zarejestrowanym tu przewoźnikom możesz zlecić transport takich maszyn na terenie kraju i całej Europy.

Inne pojazdy Inne pojazdy

Tutaj należą wszelkie pojazdy, które nie mieszczą się w kategoriach samochodów oraz maszyn rolniczych i budowlanych. Jeśli więc masz do przewiezienia przyczepę, rower, motocykl, skuter śnieżny czy nawet łódź, dodaj ogłoszenie do tej kategorii. Pamiętaj jednak, by w informacjach podać szczegóły pojazdu, np. wymiary czy wagę.

Przeprowadzka Przeprowadzka

Przeprowadzasz się do nowego miejsca i poszukujesz przewoźnika, który zajmie się przewozem Twojego dobytku? Na naszej giełdzie znajdziesz wielu przewoźników, którzy specjalizują się w przeprowadzkach. Niezależnie od tego, czy do przewiezienia masz meble czy tylko kartony z bibelotami, na pewno znajdziesz tu to, czego szukasz. W ogłoszeniu napisz dodatkowo, czy potrzebujesz pomocy z załadunkiem i rozładunkiem oraz na które piętro ewentualnie sprzęt ma być wnoszony.

Zwierzęta Zwierzęta

W tej kategorii możesz dodać zlecenia na transport zwierząt gospodarskich, np. bydła, trzody chlewnej czy drobiu, ale także zwierząt domowych, np. do lub z klinik weterynaryjnych. Zwykle w takim transporcie specjalizują się przewoźnicy posiadający ciężarówki i naczepy kilkupiętrowe. Ponadto kategoria ta dotyczy również transportu zwierząt na targi, wystawy, konkursy, do rzeźni czy punktów skupu. Wówczas przewoźnicy muszą posiadać odpowiednie zezwolenia, a kierowcy licencję.

Materiały sypkie Materiały sypkie

Materiały sypkie to wszelkie suche ładunki masowe, a więc m. in. cement, wapno, piasek, ziemia, żwir, pasza, mąka czy ziarno. Materiały te mogą być przewożone luzem. Najczęściej jednak zapakowane są w worki, beczki, skrzynie oraz kontenery.

Materiały płynne Materiały płynne

Do materiałów płynnych zalicza się artykuły spożywcze (np. mleko, soki, śmietana, czekolada, wszelkie koncentraty czy alkohol), tłuszcze zwierzęce, chemia naturalna (np. gliceryna, latex, silikony), a także produkty niebezpieczne (np. oleje opałowe, paliwa, farby, ropa, kwasy czy pestycydy) . Materiały płynne są najczęściej transportowane cysternami. Innym rozwiązaniem jest Flexi Tank (worek umieszczany w kontenerze) lub ISO Tank (stalowy zbiornik będący częścią ramy standardowego kontenera

Inne Inne

Nie znalazłeś kategorii odpowiadającej Twojemu towarowi? Nic nie szkodzi. Jeśli Twoja przesyłka nie mieści się w standardowych kategoriach, oznacz ją jako „Inne”. W tej kategorii często znajdują się oferty przewozu materiałów niestandardowych, które wymagają szczególnych warunków przewozu.

Przewóz osób Przewóz osób

Wybierasz się na wycieczkę ze znajomymi? A może potrzebujesz jechać pilnie do innego miasta lub wybierasz się do pracy za granicę? Jeśli szukasz kierowcy, który zabierze Cię do konkretnego punktu, na pewno znajdziesz tu przewoźników, którzy realizują przewozy osób.

Ponadgabarytowe Ponadgabarytowe

Towary ponagabarytowe czyli nienormatywne o dużych rozmiarach. W tej kategorii możesz zlecić wszystkie ładunki które wymagają specjalnego środka transportu a także pilotów. Przewóz ponadgabarytów dzieli się na: ładunki ponadnormatywne, ładunki długie,wielkogabarytowe, ciężkie. Częstym stałym elementem rodzaju tej usługi wymagane jest posiadanie przez przewoźnika odpowiednich pozwoleń według danej kategorii przewożącego ładunku. Na naszej giełdzie bez problemu zlecisz taki transport wraz z realizacją.

Ładunki delikatne Ładunki delikatne

Tutaj zlecisz transport wrażliwego ładunku wymagające specjalnej ostrożności np lustra, akwarium, szkło i pochodne, antyki i rzeźby czy inne kruche i łamliwe materiały. Jeśli obawiasz się wysyłki takich towarów poprzez standardowego kuriera, to na giełdzie znajdziesz przewoźnika który zrealizuje takie zlecenie bez problemu.

Maszyny budowlane Maszyny budowlane

Jedna z najbardziej popularnych kategorii w transporcie. Z pomocą naszej giełdy ładunków zlecisz każdy rodzaj maszyny budowlanej. Przewóz koparki, wywrotki czy walca nie będzie żadnym problem, możesz zlecić transport dowolnej maszyny budowlanej mniejszej lub większej np. dźwig, kruszarkę, żuraw, wozidło czy zagęszczarkę. 

Paczki Paczki

W kategorii paczki możesz zlecić transport paczki w dowolne miejsce w Europie. Zlecisz paczkę z dowolną zawartością np. żywność, prezent świąteczny etc. Jeśli prowadzisz sprzedaż wysyłkową, to ta kategoria jest na idealna dla Ciebie - szczególnie w przypadku gdy paczka jest niestandardowych rozmiarów i masz problem z jej wysyłką. 

Produkty rolne i żywność Produkty rolne i żywność

Kategoria głównie kierowana dla rolników, plantatorów i ogrodników chcących zlecić transport płodów rolnych oraz przetworów pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Zleć transport zboża, paszy, warzyw i owoców czy też innych produktów żywnościowych wymagających np kontrolowanej temperatury czy innych wymogów fitosanitarnych. 

Executed orders 2154 Executed orders
Active orders 6345 Active orders
Active users 5579 Active users
Positive ratings 754 Positive ratings

Convenient messenger

You run fast and comfortable conversations about offers and efficiently determine the details of transport

Przewoźnicy mogą wyszukiwać ładun-ki poprzez przyjazną wyszukiwarkę. Dzięki komfortowym filtrom można ustawiać precyzyjnie zakres poszuki-wania ładunku a także powiadomienia o nowych ładunkach według oczeki-wań. Zgłaszaj wolne pojazdy tam gdzie już jesteś lub będziesz. Dodatkowy moduł wolnych pojaz-dów przeznaczony dla przewoźników pozwala zwiększyć opcje wyboru dokładnie dopasowa-nych ładunków w obszarze poszukiwań odpo-wiednich zleceń. Zgłoś ofertę wolnego pojazdu i zbieraj zamówienia na transport. Zarządzaj swoimi ładunkami w prosty sposób i szybki. Poprzez panel możesz w szybki sposób ar-chiwizować zlecenia, dodawać nowe ładunki, wy-stawiać podobne zlecenia czy również wystawiać ponownie ładunek. Poprzez jedno kliknięcie oszczędzaj swój czas i korzystaj z komfortowych rozwiązań dostarczanych przez NetPaka.eu Dzięki komunikatorowi NetPaka oddajemy komfortową możliwość rozmów Zleceniodawca - Przewoźnik. Poprzez komunikator możesz swobodnie prowadzić rozmowy do-tyczące danego zlecenia, akceptować oferty czy wysyłać dowolne pliki czy umowy. Przyjazny komunikator pozwa-la na jeszcze szybszą komunikację między kontrahentami. Zarejestruj się i sprawdź to rozwiązanie. Zamawiasz towary dla siebie, swojej firmy kontrahe-tów? Nie wiesz jak skutecznie i tanio transportować towary? wystaw zlecenie w mniej niż 1 minutę i otrzy-maj od razu oferty dopasowane według twoich zapo-trzebowań. Na naszej giełdzie za darmo zlecasz trans-portu oraz zawierasz transakcje. Nie czekaj i dodaj wolny ładunek i sprawdź jakie to proste i wygodne. Dodawaj za darmo zlecenia transportowe i wolne ładun-ki i otrzymuj szybkie wyceny i możliwości realizacji. Dla przewoźników strefa wolnych pojazdów gdzie dodatko-wo mogą przedstawiać wole przestrzenie ładunkowe i całkowicie eliminować puste przejazdy. Szybkość trans-akcji korzystna zarówno dla przewoźników i zlecenio-dawców! Nie czekaj i wystaw wolny ładunek. Setki firm korzysta z platformy zleceń tran-portowych do zarządzania procesem trans-portu z swoim przedsiębiorstwie, nawiązu-jąc bezpośrednio współpracę z przewoźni-kami - eliminują różnicę pośredników co w efekcie przekłada się na lepszą cenę dla zle-ceniodawcy i wykonawcy. Inteligentne mapy: Wygodna opcja map zintegrowanych ze dodawaniem ładunku czy pojazdu określi za Ciebie precyzyjnie współrzędne miejsca. Inteligentne mapy pozwalają uniknąć błędu określenia lokali-zacji załadunku lub rozładunku przesyłki czy też miejsc przy wolnym pojeździe. Prowadzisz sklep internetowy lub inną sprzedaż poprzez internet? Spotka-łeś się z brakiem możliwości realizacji transportu przez kuriera? z nami zle-cisz i zrealizujesz każdy rodzaj transportu a twoi klienci nie będą zmuszeni czekać na długie terminy dostaw, zrzeszamy przewoźników krajowych i międzynarodowych oraz firmy kurierskie. Twoja przesyłka dotrze zawsze na czas i miejsce w atrakcyjnej stawce. Nie szukaj dalej - kliknij i dołącz do na-szego grona zadowolonych użytkowników. Zlecaj transporty krajowe, międzynarodowe, transkontynentalne. Jeżeli nie wiesz jak zleceń trudny transport z odległych rejonów świata - nic się nie martw. Wystaw ładunek a odpowiedni przewoźnicy dobiorą odpowiednie oferty i przy-gotują wyceny dla konkretnego zlecenia trans-portu. Tysiące ładunków w magazynach czeka na transport. Sprawdź jak szybko możesz pozyskać odpowiedni dla Ciebie ładunek i realizuj transport w sposób prosty i szybki. O dowolnej porze dnia i nocy, z dowolnego miejsca w kraju i na świecie, dodawaj wolne ładunki, przesyłki i wolne pojazdy ZA DARMO - Całodobowo zarządzaj transportami i zlecenia-mi. Zawieraj transakcje bez ograniczeń oraz zwiększaj swoje zyski poprzez giełdę NetPaka.eu

Testimonials Opinions of our users

Miło mi jako pierwszej wystawić komentarz i tutaj muszę dodać, że to pozytyw w pełni zasłużony
Joanna K./Katowice
Jestem w delikatnym szoku, poniewazż faktycznie potwierdziło się to co czytałem, że większość zleceń tutaj jest za gotówkę lub natycmiastowy przelew. Duży plus za to
Adam S./Tarnowskie góry

With us, your parcel is safe

Only verified Carriers

Save time and money, join the ranks of satisfied customers

Check offers

News Netpaka

Check our news and interesting articles from the industry! Thanks to this you will be up to date.

Check
Niemcy: Wysokie kary za manipulację przy tachografie

Niemcy: Wysokie kary za manipulację przy tachografie

O tym, jak może się skończyć manipulacja przy tachografie, przekonał się niedawno rumuński ki...

więcej
Awantura o kontyngent zezwoleń. Polska i Ukraina nie doszły do porozumienia?

Awantura o kontyngent zezwoleń. Polska i Ukraina nie doszły do porozumienia?

4-5 września to dni obrad Polsko-Ukraińskiej Komisji Mieszanej ds. międzynarodowych przewozów dr...

więcej
Nowy fragment S8 oddany do użytku

Nowy fragment S8 oddany do użytku

17 września został oddany do użytku kolejny – już przedostatni – fragment drogi S8. 16-kilom...

więcej

STAY UPDATED

Check legal articles, download the appropriate documents

New carriers

Carrier

Bogusław Dolny Transport Drogowy

Account type :

Business

Carrier

Zimny Michal Trans-Port international

Account type :

Business

Carrier

Expodo

Account type :

Business

Carrier

Rhenus

Account type :

Business

Carrier

roktrans

Account type :

Business

Carrier

Recar

Account type :

Business

Legal form :

Działalność gospodarcza

Our partners