Zleć transport

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz profesjonalnego przewoźnika dla swoich towarów? Jako osoba prywatna chcesz zlecić przewóz samochodu, pojazdu rolniczego czy materiałów budowlanych? A może po prostu planujesz przewieźć większą grupę osób albo poszukujesz pomocy przy przeprowadzce? W takim razie nie czekaj dłużej - zleć transport na portalu Netpaka!

Na naszej stronie możesz w kilka chwil wystawić swoje zlecenie transportowe, aby w krótkim czasie otrzymać wiele propozycji jego realizacji. To Ty decydujesz o wyborze konkretnego przewoźnika i sam ustalasz budżet na transport. Nasza giełda transportowa skupia w jednym miejscu wielu przewoźników, zarówno przedsiębiorców, jak i prywatnych, zawsze kompleksowo sprawdzonych, którym możesz zaufać. Chcesz do nich dotrzeć ze swoją ofertą? Wypełnij więc poniższy formularz z kategorii "zlece transport" – to tylko kilka kroków:

  • wybierz interesującą Cię kategorię zlecenia,
  • podaj szczegóły zlecenia transportu, w tym datę realizacji, budżet oraz wagę,
  • jeśli nie posiadasz jeszcze konta w naszym serwisie, podaj swoje dane niezbędne do złożenia oferty.

To naprawdę proste! Już dzisiaj zleć transport na portalu Netpaka i nie trać czasu na żmudne poszukiwania sprawdzonego przewoźnika.


Kategoria zlecenia